Kiralamanın Amacı

- Kiralama hizmetleri ile ekonomik olarak size iyi bir alternatif sunmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, ‘seçenekleri çoğaltırsanız, kalitenizi de artırırsınız’ demektir. Dolayısıyla çözüm olmak için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz.
- Traktör satın almayı düşünmeyen, fakat traktöre belirli ve sınırlı işler çerçevesinde ihtiyaç duyan müşterilerimize, bu çerçevede bir çözüm olmaya çalışıyoruz.
- Size ait bir traktörde oluşan kalıcı bir arıza probleminde, kiralık traktör hizmeti sunarak tarımsal faaliyetlerinizi devam ettirmenizi sağlıyoruz.
- Dönemlik oluşacak traktör ihtiyaçlarında, kiralama yöntemlerini seçip, verimli bir tarımsal süreci en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.
- Satın alma sürecinde doğacak olan tedarik problemlerini traktör kiralama seçeneğiyle çözüme kavuşturuyoruz.

Dönemlik Traktör İhtiyacı

Bilindiği gibi Tarımsal faaliyetler çeşitli dönemlerde aktif hale gelmektedir. Her tarımsal süreçte mutlaka traktöre ihtiyaç duyulacaktır. Bu çerçevede her döneme uygun bir şekilde performans gösterecek traktörler kiralayarak, tarımsal sürecinizi verimli bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.

Bizi yanı başınızda hissedin!

Tarımsal ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun, Şakiroğlu Tarım olarak sizin hep yanınızda olacak, sorunlarınıza çözümü olmaya gayret göstereceğiz. Kiralık traktör filomuzla ihtiyacınız olan miktarda traktörü kiralayabilecek, verimli tarımsal faaliyetlerinizde, bizi yanı başınızda hissedeceksiniz.

Talep Formu

Firma

Ad Soyad

Görev

E-posta

Telefon

Adres

TALEP EDİLEN MAKİNENİN
Markası

Modeli

Yaşı

Ek Bilgi